Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Serwis Audi /

Serwis Audi

W naszym warsztacie przeprowadzamy naprawy samochodów marki Audi – serdecznie zapraszamy do AutoSzpitala. Nasi mechanicy na przestrzeni lat zdobyli ogromne doświadczenie i fachową wiedzę, co jest niezbędne podczas napraw zaawansowanych technologicznie pojazdów niemieckiej marki Audi. Podczas wykonywania prac serwisowych zwracamy uwagę na każdy detal, dbamy o każdy szczegół – niezależnie od rodzaju naprawy możesz być pewny, że dzięki nam będziesz mógł cieszyć się w pełni sprawnym samochodem, gotowym na dalekie podróże czy codzienne trasy pomiędzy Twoim domem a pracą. Pracownicy AutoSzpitala to profesjonaliści, dla których niezwykle ważne jest zadowolenie Klienta. Oferujemy szeroki zakres prac serwisowych, dbamy o najwyższy poziom każdej usługi. Niezależnie od tego, czy chcesz dokonać naprawy, przeglądu czy konserwacji – skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy i doradzimy.

Diagnostyka komputerowa Audi

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszej usługi diagnostyki komputerowej dostosowanej konkretnie do danej marki – w tym przypadku Audi. Przeprowadzenie tego rodzaju badania wykazuje wszystkie błędy i usterki w pojeździe, a także daje możliwość przeprogramowania ustawień za pomocą komputera pokładowego auta. Co ważne – tylko korzystanie z komputera diagnostycznego dedykowanego do danej marki daje pełną gwarancję swojej niezawodności i nieomylności w badaniu. Wiele serwisów do diagnostyki komputerowej wykorzystują uniwersalne urządzenia, które nie tylko dają ogólne, często nieprawdziwe informacje, jak również narażają Klientów na dodatkowe, zupełnie niepotrzebne koszty. W AutoSzpitalu możesz mieć pewność, że do diagnostyki komputerowej Twojego Audi wykorzystamy specjalistyczny, profesjonalny sprzęt.

Nasz warsztat jest bogato wyposażony, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników gwarantuje sprawną pracę i jak najkrótszy czas oczekiwania.

Audi – krótka historia marki

Początki Audi sięgają już XIX wieku – wtedy to August Horch założył w Kolonii firmę o nazwie Horch & Cie. Budowę swojego pierwszego automobilu ukończył w 1901 roku, a w 1904 przedsiębiorstwo zostało przekształcone w spółkę akcyjną – po czym zmieniono siedzibę firmy, a 10 maja powstało w Zwickau A. Horch & Cie. Motorwagen-Werke AG.

Bardzo ważnym dla firmy był rok 1921 – Audiowerke zaprezentowało wtedy seryjny pojazd z kierownicą po lewej stronie – jako pierwszy niemiecki producent. Model nosił nazwę Audi Typ K. W latach 30. XX powstała spółka Auto Union – stanowiła ona połączenie czterech niemieckich producentów: Audi, DKW, Horch oraz Wanderer. Jedynym oferowanym przez Auto Union pojazdem Audi przez w tamtym czasie był model o nazwie Front. Wybuch II wojny światowej uniemożliwił dalszy rozwój spółki, a w zakładach produkowano uzbrojenie wojskowe.

Odrodzenie marki przypadło na lata 60. XX wieku. Auto Union wypuściło wtedy pierwszy po wojnie samochód z silnikiem czterosuwowym. Obecnie marka odnosi duże sukcesy, a samochody Audi A6, RS 4, A3 czy R8 zdobyły wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.