Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Serwis MINI /

Serwis MINI

Jeżeli Twój samochód marki MINI uległ awarii – zaufaj naszym ekspertom i odwiedź AutoSzpital. Nasi mechanicy mają ogromne doświadczenie w naprawach pojazdów tej marki, są w stanie poradzić sobie z każdym rodzajem usterki. Oferujemy szeroki zakres prac serwisowych – niezależnie od tego, czy chcesz dokonać drobnej naprawy, usunąć rozległą usterkę, dokonać konserwacji, wymiany klocków hamulcowych opon czy oleju – zapraszamy do naszego warsztatu. Dysponujemy oryginalnymi częściami, a nasi mechanicy korzystają z najnowocześniejszego wyposażenia – co znacząco usprawnia i przyspiesza ich pracę.

Diagnostyka komputerowa MINI

Zapraszamy na profesjonalnie przeprowadzone badanie diagnostyczne wszystkich modeli samochodów marki MINI. AutoSzpital wyposażony jest w dedykowany do tej marki komputer diagnostyczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie stwierdzić dokładną przyczynę usterki, a także usunąć jej objawy. Tylko praca z porządnymi urządzeniami jest w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie – czas pracy znacząco się skraca, a podczas ewentualnej naprawy bądź wymiany podzespołu, mechanik jest pewien, że to właśnie ten a nie inny element pojazdu jest już niezdatny do użytku. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej diagnostyki komputerowej dedykowanej marce MINI, która dokładnie wskaże stan Twojego auta.

Staramy się, aby czas oczekiwania był jak najkrótszy, a do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Szanujemy naszych Klientów oraz ich czas i zawsze dbamy o zadowolenie z jakości naszych usług. Nasi mechanicy podchodzą do swojej pracy w niezwykłą dbałością oraz rzetelnością, są to ludzie z ogromną pasją, wiedzą oraz doświadczeniem. Skontaktuj się z nami – służymy pomocą i zawsze chętnie odpowiemy na Twoje pytania, a także zaproponujemy najlepsze możliwości naprawy.

MINI – brytyjska marka należąca do BMW

W latach 50. XX Wielka Brytania potrzebowała małych, ekonomicznych pojazdów – kryzys sueski spowodował, że ceny paliw były bardzo wysokie. Istniała nawet groźba wprowadzenia przez brytyjski rząd reglamentacji na paliwo. Taka sytuacja natchnęła Aleca Issigonisa – inżyniera i projektanta – do stworzenia kultowego brytyjskiego samochodu znanego pod nazwą Mini. Pojazd miał swoją premierę w 1959 roku, jednak początki wcale nie zapowiadały sukcesu. Jednak dzięki pomocy ze strony takich sław jak Peter Sellers, czy członków zespołu Queen oraz The Beatles – model odnotował nagły wzrost sprzedaży, po pewnym czasie stając się symbolem brytyjskiej popkultury, legendą. W tym samochodzie zakochał się cały świat, a auto było produkowane w wielu krajach. Sportowe odmiany Mini Cooper i Cooper S odnosiły duże sukcesy w rajdach (trzykrotna wygrana w Rajdzie Monte Carlo). Mini doczekał się swoich następców: MK II, Mini Clubman czy MK III.

1994 BMW przejęło prawa do Mini poprzez wykupienie Rover Group. Nowe modele MINI wypuszczane przez BMW znacząco różnią się od oryginalnych modeli, jednak wciąż cieszą się dużą popularnością i gronem stałych fanów.