Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Serwis SEAT /

Serwis SEAT

W AutoSzpitalu dokonasz naprawy samochodu marki SEAT. Nasi mechanicy to najlepsi specjaliści z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą – podejmą się każdej, nawet najtrudniejszej naprawy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – zawsze chętnie służymy doradztwem, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Niezależnie od tego, czy planujesz daleką podróż, rodzinny wyjazd, czy po prostu regularnie przemierzasz drogę między pracą a domem – warto zadbać o samochód, sprawdzić działanie i efektywność poszczególnych elementów, przeprowadzić niezbędne naprawy oraz wymiany. Z nami dokonasz serwisu klimatyzacji, naprawy elektryki oraz elektroniki, wymiany opon, oleju, rozrządu – i wielu innych prac serwisowych, również z zakresu lakiernictwa oraz blacharstwa.

Diagnostyka komputerowa SEAT

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z naszej usługi diagnostyki komputerowej, której wykonanie na samym początku jakichkolwiek prac serwisowych, wykaże wszelkie nieprawidłowości i ułatwi późniejsze naprawy. W przypadku tego rodzaju usługi niezwykle ważne jest, aby korzystać ze specjalnego, profesjonalnego komputera, który jest dedykowany danej marce – w tym przypadku hiszpańskiej marce SEAT. Wykorzystywanie do tego procesu uniwersalnych urządzeń diagnostycznych nie tylko nie zapewni nam prawidłowego wyniku badania, ale też może narazić Klienta na niepotrzebne, dodatkowe koszty w przypadku zbędnej naprawy podzespołu. W AutoSzpitalu dbamy o wysokiej jakości usługi, dlatego w naszym wyposażeniu posiadamy komputer diagnostyczny odpowiedni do wszystkich modeli pojazdów marki SEAT.

Jesteśmy firmą godną zaufania, do każdego przypadku podchodzimy z dokładnością i rzetelnością. Jeżeli w Twoim samochodzie SEAT wystąpiła awaria – odwiedź nasz warsztat, wykonamy dokładną diagnostykę, a następnie usuniemy przyczynę usterki. Posiadamy bogate wyposażenie warsztatowe i zawsze dbamy, aby naprawa przebiegła szybko i sprawnie.

Seat – popularna hiszpańska marka

Choć obecnie firma Seat jest własnością koncernu Volkswagen AG, jej ojczystym krajem jest Hiszpania. Przedsiębiorstwo zostało założone 9 maja 1950 roku, a pierwszym samochodem produkowanym przez SEAT był model 1400 (na licencji Fiata). Był to rodzinny, czterodrzwiowy sedan. Drugi model również produkowany był na licencji włoskiej marki – SEAT 600. Zapewnił on marce ogromny sukces, wyniki jego sprzedaży były imponujące. SEAT 133 to pierwsza w pełni autorska konstrukcja marki – nawiązywał on do modeli 128, 126 czy 127.

W latach 90. XX wieku Volkswagen nabył prawie całościowy pakiet akcji firmy (99,99%) - w 2002 SEAT dołączył wraz z Audi i Lamborghini do Grupy Volkswagena. Obecnie dużą popularnością cieszą się modele SEAT Leon, Ibiza, Ateca czy Arona.