Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Serwis Skoda /

Serwis Skoda

Twój samochód marki Skoda uległ awarii? A może chcesz dokonać kompleksowych prac konserwacyjnych? Zapraszamy do AutoSzpitala – nasz warsztat wyróżnia się bogatym wyposażeniem, a nasi pracownicy to ludzie z ogromną pasją, doświadczeniem oraz wiedzą. Staramy się, aby usługi przez nas świadczone były na jak najwyższym poziomie, dzięki czemu Twój samochód bardzo szybko odzyska pełną sprawność. Mamy dostęp do oryginalnych części, a do każdej naprawy podchodzimy z niezwykłą dokładnością i dbałością o każdy szczegół – mimo tego staramy się, aby czas oczekiwania był jak najkrótszy. Zawsze doradzamy naszym Klientom, jakie rozwiązanie będzie najlepsze w ich przypadku; dokładnie wyjaśniamy przebieg naprawy – o wszystkim mówimy otwarcie i nie pozostawiamy żadnych niejasności.

Diagnostyka komputerowa Skoda

Szczególnie zapraszamy do skorzystania z oferowanej przez nas diagnostyki komputerowej. W AutoSzpitalu korzystamy ze specjalnie przeznaczonego do marki Skoda komputera, dzięki czemu wynik badania oraz późniejsze, związane z nim prace są zawsze w pełni trafne. Niektóre serwisy stosują do tego zadania uniwersalne urządzenia rzekomo odpowiednie do każdej marki. Jednak późniejsze wyniki nie zawsze są zgodne ze stanem faktycznym, przez co mogą jedynie narazić Klienta na dodatkowe, zupełnie niepotrzebne koszty, jakimi będą naprawy nieuszkodzonych podzespołów. Zapraszamy na profesjonalnie przeprowadzoną usługę z dedykowanym dla marki Skoda komputerem diagnostycznym.

Stawiamy na profesjonalizm, szacunek dla naszych Klientów oraz ich czasu – nam możesz zaufać. Niezależnie od tego, czy przemierzasz dalekie trasy, czy też głównie drogę pomiędzy domem a pracą – przygotujemy Twoją Skodę na każdą podróż. Skontaktuj się z nami – zajmiemy się Twoim samochodem, podejmujemy się wszystkich napraw, nawet tych najbardziej skomplikowanych.

Skoda – czeska marka z ponad 120-letnią tradycją

Historia Skody sięga XIX wieku – wtedy powstały dwie firmy związane ze Skodą. Jedna z nich zajmowała się głównie przemysłem metalowym, a następnie – zbrojeniowym. Jednym z pracowników był Emil Skoda – w 1869 roku przejął on przedsiębiorstwo. Skoda umarł w roku 1900, a w 1924 pojawiła się Skoda 25/100 – pierwszy model samochodu oficjalnie noszący nazwę firmy.

Druga firma – Laurin & Klement – początkowo zajmowała się produkcją rowerów, od 1899 motocykli, a pierwszy samochód ujrzał światło dzienne w roku 1905. Był nim Voiturette A, wyprodukowano 44 egzemplarze. Niestety w 1924 roku zakłady w Mlada Boleslav strawił pożar. Po poszukiwaniach odpowiedniego partnera – postawiono na Skodę, a w roku 1925 stała się ona właścicielem Laurin & Klement.

Od czasu powstania marki powstało wiele udanych i popularnych modeli Skody, np. – Felicia, Fabia Octavia, Roomster czy Yeti. Od roku 1991 Skoda jest częścią koncernu Volkswagen.