Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Blacharstwo /

Blacharstwo

Jeżeli Twój samochód uległ uszkodzeniu – zapraszamy do naszego serwisu. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu blacharstwa samochodowego. Przeprowadzamy naprawy samochodów, które uległy zniszczeniu wskutek kolizji, wypadków czy włamania. Naprawiamy samochody wszystkich marek, a nasi pracownicy posiadają fachową wiedzę oraz ogromne doświadczenie we wszelkich pracach związanych z obróbką blach. W AutoSzpitalu możesz również skorzystać z usługi lakiernictwa - możesz mieć pewność, że nasi blacharze oraz lakiernicy ściśle ze sobą współpracują, dzięki czemu efekty ich pracy są jak najlepsze i trwałe.

Usługi z zakresu blacharstwa w naszym serwisie – fachowa wiedza i specjalistyczny sprzęt

Praca blacharza jest bardzo trudna i wymaga naprawdę dużej liczby umiejętności oraz wiedzy. Zajmuje się on nie tylko naprawą blacharską i wymianą uszkodzonych części – w zakres jego obowiązków wchodzą również m.in.: przygotowanie pojazdów do naprawy nadwozia, sama naprawa nadwozia czy konserwacja nadwozia – w szczególności antykorozyjna. Niezwykle przydatna jest też umiejętność pracy zespołowej – współpraca z lakiernikiem gwarantuje najlepsze rezultaty.

Nasi pracownicy podchodzą do każdej naprawy indywidualnie; wiedzą, jak ważna jest dla właściciela pojazdu estetyka. Dlatego też każdą naprawę przeprowadzają w sposób bardzo dokładny i staranny. Zadowolenie naszych Klientów z jakości wykonanych usług jest dla nas najważniejsze, dbamy o dobry kontakt oraz komunikatywność. Zawsze staramy się służyć fachową poradą i naszą wiedzą – jeżeli istnieje taka możliwość, przedstawiamy różne możliwości naprawy. Aby móc przeprowadzać naprawy z zakresu blacharstwa, konieczne jest również wyposażenie serwisu w profesjonalny sprzęt. Nasi pracownicy mają do dyspozycji wszystkie najlepsze narzędzia pomiarowe oraz naprawcze (maszyny spawające mig/mag, urządzenia typu spotter, płyty naprawcze, elektronarzędzia itp.), dzięki czemu cały proces przebiega szybko i sprawnie.

Jednym z elementów samochodu, który jest niezwykle narażony na uszkodzenia jest karoseria. W naszym serwisie przeprowadzamy zarówno naprawy, jak i wymiany karoserii. Jeżeli zdecydujesz się na wymianę – proponujemy trzy możliwe wyjścia. Pierwszą możliwością jest zamówienie części używanej w bardzo dobrym stanie bez śladów rdzy; drugą opcją jest użycie nowego zamiennika od prywatnego producenta. Ostatnia możliwość to użycie oryginalnej i nowej karoserii pochodzącej z autoryzowanego serwisu.

Jeżeli poszukujesz serwisu świadczącego usługi z zakresu blacharstwa i lakiernictwa – zapraszamy do kontaktu. Udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania; służymy radą i pomocą.

Naprawy blacharskie

Skorzystanie z usług blacharza wcale nie jest zależne od umiejętności kierowcy. Na drodze nie jesteśmy w końcu sami, zaś także nasi pasażerowie nieumyślnie mogą doprowadzić do takiego przymusu. Drobne obtarcia czy zarysowania, delikatne wgniecenia, przetarcie progu drzwi czy ostatecznie mocne uszkodzenia karoserii spowodowane stłuczką czy wypadkiem. Na wszystkie te awarie będzie pomocny profesjonalny blacharz samochodowy.

Każdą naprawę rozpoczynamy od wnikliwej diagnozy, podczas której oceniamy stan nadwozia – notujemy każde uszkodzenie, rysę, pęcherze rdzy. Następnie demontujemy elementy i jeśli nadają się do naprawy blacharskiej, przenoszone są na ten proces do blacharni. W tym pomieszczeniu zostają odrestaurowane i przygotowane do lakierowania oraz zabezpieczone odpowiednimi preparatami przeciwko korozji. Jeśli zaś tańsza okaże się wymiana uszkodzonych elementów, to są one również lakierowane i przymocowywane do samochodu. Podczas napraw blacharskich współpracują ze sobą blacharz i lakiernik, dzięki czemu usługa jest kompletna i profesjonalna. W zależności od rodzaju i wielkości naprawianego elementu – lakier jest nakładany pędzlem bądź pistoletem pneumatycznym.

Blacharz samochodowy

Praca blacharza wymaga wielu ważnych umiejętności oraz nietuzinkowych cech, które przydają się niemal na każdym kroku. W naszym serwisie pracują ludzie nie tylko z ogromna pasją i zamiłowaniem do swojego zawodu, ale też ze sporym doświadczeniem i stale pogłębianą wiedzą. Szczególnie dbamy o kształcenie naszych pracowników, ponieważ wraz z rozwojem technologii mamy do czynienia z szybko zmieniającym się procesem napraw blacharskimi i nowoczesnymi sposobami łączenia elementów podczas montażu.

Wiedza i umiejętności to nie wszystko – do profesjonalnie przeprowadzonej usługi potrzebna jest także praca zespołowa i zgrana grupa specjalistów. W AutoSzpitalu blacharz jest w ścisłym kontakcie z lakiernikiem, dzięki czemu wszelkie prace przebiegają niezwykle sprawnie, a Ty możesz mieć pewność, że Twoje auto jest w dobrych rękach! Pracujemy w profesjonalnie wyposażonym warsztacie i mamy dostęp do ważnych narzędzi jak np. przecinaki, zgrzewarki, wyciągarki do wgnieceń, nitownice, urządzenia spawające, szpachle blacharskie, nożyce i wiele innych.

Blacharstwo samochodowe

Jeśli Twoje auto miało stłuczkę, zauważyłeś wgniecenia, przetarty próg drzwi czy chociażby rysy na karoserii – odwiedź AutoSzpital. W naszym zespole znajdziesz mechanika, lakiernika i blacharza, którzy od podstaw zadbają o Twoje auto, aby wyglądało i jeździło jak nowe. Jesteśmy zaangażowani w każdą naprawę, zaś do każdej usługi podchodzimy nadzwyczaj indywidualnie, ponieważ zależy nam na wysokiej jakości naszej pracy i zadowoleniu Klientów. Dzięki wiedzy, profesjonalnemu wyposażeniu i dostępowi do ważnych narzędzi pracujemy szybko i naprawdę rzetelnie, co przyczynia się do krótkich terminów. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!