Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Lakiernictwo /

Lakiernictwo

W obecnych czasach znalezienie lakiernika, który wykaże się niezwykłą dokładnością i rzetelnością, wcale nie jest takie proste. Wysokiej klasy lakiernictwo to nie tylko fachowa wiedza i umiejętności pracowników – potrzebne jest tutaj również bogate wyposażenie, które umożliwi precyzyjne wykonanie usługi. Wiemy, jak ważna jest dla kierowców estetyka ich pojazdów – a wszelkie zadrapania czy odpryski mogą budzić dużą frustrację. Rozumiemy to i dlatego też podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie, a nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu lakiernictwa, posiadamy najwyższej klasy sprzęt, a nasi specjaliści posiadają szerokie doświadczenie, wiedzę i odpowiednie kwalifikacje. To wszystko sprawia, że nam możesz zaufać, a Twój samochód odzyska swój blask i perfekcyjny wygląd.

Dokładność i specjalistyczne narzędzia najważniejsze w lakiernictwie

Pistolety pneumatyczne, odpowiednie komory bezpyłowe, komputerowy dobór lakierów oraz własna mieszalnia farb – to tylko jedna strona lakiernictwa na najwyższym poziomie. Z drugiej strony konieczni są doświadczeni specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w nowych kursach i szkoleniach. Jeżeli uczestniczyłeś w zdarzeniu drogowym, doszło do stłuczki lub na Twoim samochodzie powstały przebarwienia, zadrapania i odpryski z jakichkolwiek innych powodów – odwiedź nasz serwis. Nasi lakiernicy sprawią, że Twój samochód odzyska poprzedni wygląd, a po ubytku nie pozostanie żaden ślad.

Co bardzo ważne – lakiery samochodowe, których używamy, pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, co jest gwarancją wysokiej jakości oraz estetyki. Dzięki bogatemu wyposażeniu naszego serwisu idealnie odwzorujemy oryginalny kolor. Przyjmujemy każde, nawet trudne zlecenia i gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług – naniesiona przez nas powłoka charakteryzuje się trwałością oraz wysoką precyzją wykonania. Dzięki temu nie dochodzi do korozji czy innych defektów wywołanych niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Lakiernik samochodowy

Mogłoby się wydawać, że polakierowanie auta na dany kolor jest procesem zupełnie nieskomplikowanym i szybkim. Dobranie koloru do tego istniejącego już na pojeździe, nałożenie go, a następnie suszenie może jednak okazać się bardzo przykrą niespodzianką, jeśli wybierzemy się do nieodpowiedniego warsztatu. Powiedzmy sobie szczerze – nie każdy mechanik, który jest w stanie wymienić opony, przeprowadzić diagnostykę czy nawet naprawić silnik będzie równie dobry w lakierowaniu pojazdu. Jest to odrębna i bardzo złożona sztuka, a momentów, w których można coś zepsuć jest naprawdę bardzo wiele. Nieodpowiedni odcień koloru, złej jakości lakier czy zmarszczona po zastygnięciu substancja – to dopiero wierzchołek góry lodowej, za którą oczywiście będzie musiał zapłacić Klient.

Dobry lakiernik samochodowy

Jeśli zależy nam na wyglądzie naszego samochodu oraz na długotrwałym efekcie powinnyśmy udać się do sprawdzonego lakiernika. Jest to osoba, która posiada wieloletnie doświadczenie, może pochwalić się udokumentowanymi efektami swojej pracy oraz posiada dobre referencje, polecenia, pozytywne opinie w internecie. W dobie ciągłego rozwoju technologicznego na każdej płaszczyźnie lakiernik powinien stale się szkolić i kształcić, aby być stale na bieżąco w swoim fachu. Dopełnieniem wiedzy i praktyki jest zawsze profesjonalnie wyposażony warsztat i specjalistyczne narzędzia, które nie tylko ułatwią pracę, ale też znacznie ją przyspieszą. Ważny jest także krótki czas oczekiwania na zakończenie prac. W AutoSzpitalu dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, dlatego możesz mieć pewność, że u nas znajdziesz dobrego lakiernika samochodowego. Szybkość, dokładność i stale wzbogacana wiedza – to nas cechuje. Na każdym etapie lakierowania przykładamy ogromną wagę do wszystkich szczegółów, ponieważ każdy przypadek traktujemy jak wyzwanie i sprawdzenie naszych umiejętności.

Lakiernictwo samochodowe

Świadczymy usługi lakiernictwa samochodowego. U nas polakierujesz każdy element pojazdu jak również całe auto. Potrafimy zarówno odnowić dawną warstwę, która w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia została uszkodzona, jak również całkowicie zmienić kolor auta. Jak przystało na prawdziwych lakierników – doradzamy w wyborze barw i odpowiednio dobieramy różne kolory, aby całość była spójna wizualnie i estetyczna. Wykończenie matowe czy błyszczce? U nas zaprojektujesz i wykonasz swoje auto marzeń. W przypadku lakierowania danego elementu, gwarantujemy, że dobierzemy idealny odcień lakieru, dzięki czemu po wypadku nie pozostanie nawet śladu. Korzystamy tylko z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia idealne krycie i wieloletnią trwałość. Mamy krótkie terminy, ponieważ wiemy jak ważne jest posiadanie sprawnego auta. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz serwis – zawsze chętnie pomożemy!