Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / O nas /

O nas

Jesteśmy grupą doświadczonych mechaników, którzy postawili sobie za cel stworzenie warsztatu z prawdziwego zdarzenia. Gdzie profesjonalizm i terminowość nie są pustymi słowami, ale prawdą, o której łatwo się przekonać, oddając nam swój samochód do naprawy. I tak, jak idąc do szpitala, chcemy mieć pewność, że zajmą się nami eksperci – tak to samo gwarantuje AutoSzpital.

Oferujemy usługi z zakresu mechaniki pojazdów. Mamy doświadczenie z różnymi markami i modelami samochodów. Dokonujemy najróżniejszych napraw, wymian oraz diagnostyki. Wielokrotnie, oprócz zwykłych usterek, mieliśmy do czynienia z dużymi i bardzo skomplikowanymi naprawami.

Potrafimy bez przeszkód w pełni ocenić stan techniczny pojazdów oraz wykryć wszelkiego rodzaju nieuczciwe praktyki stosowane wobec naszych klientów. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu do diagnostyki samochodów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykryć nawet drobne usterki oraz przewidzieć dalsze prace naprawczo-konserwatorskie dla danej marki i modelu auta. Stawiamy na uczciwość i zaufanie, dzięki czemu współpraca z naszymi klientami jest udana. Przekonaj się o tym i przyjedź do nas!