Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Serwis BMW /

Serwis BMW

Naprawa samochodów BMW wymaga od mechaników odpowiednich kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy o innowacyjnych technologiach stosowanych przez markę. W AutoSzpitalu pracują tylko najlepsi fachowcy, którzy podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych napraw. Dzięki doświadczeniu pracowników oraz nowoczesnemu wyposażeniu naszego warsztatu, naprawa Twojego BMW przebiegnie szybko i sprawnie – szanujemy Twój czas, dlatego zawsze skracamy termin oczekiwania do minimum.

Diagnostyka komputerowa BMW

Jeżeli Twój samochód uległ jakiejkolwiek awarii – odwiedź AutoSzpital, oferujmy bardzo szeroki zakres usług serwisowych. Jesteśmy wyposażeni w specjalną stację diagnostyczną dla BMW, dzięki której możemy oferować usługę diagnostyki komputerowej na najwyższym możliwym poziomie. Tylko zastosowanie komputera dedykowanego do danej marki pojazdu jest w stanie zagwarantować rzetelnie przeprowadzone badanie oraz zgodne ze stanem faktycznym pojazdu wyniki. W naszej pracy nie korzystamy z uniwersalnych urządzeń, ponieważ nie oferują one rzeczywistej diagnozy usterek. Serdecznie zapraszamy wszystkich posiadaczy BMW do naszego warsztatu AutoSzpital na profesjonalną diagnostykę komputerową.

Nasz wyspecjalizowany zespół jest zawsze chętny do pomocy – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a w razie wątpliwości doradzimy i wskażemy najlepszą opcję. Posiadamy dostęp do oryginalnych części; zawsze usuwamy samo źródło problemu – efekty naszej pracy są skuteczne i trwałe, a Ty możesz być pewny, że usterka nie powróci. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

BMW – prestiż i solidność rodem z Bawarii

Logo BMW kojarzy się z obracającym się śmigłem, a kolory (biały oraz niebieski) nawiązują do bawarskiej flagi. To właśnie na Bawarii, a konkretnie w Monachium mieści się siedziba marki. Przedsiębiorstwo zostało założone już w roku 1916, przez Gustava Otto oraz Karla Rappa. Początki istnienia firmy wiązały się głównie z produkcją silników lotniczych, motocyklowych, a nawet hamulców kolejowych. Początkowo firma nazwała się BWF (Bawarska Fabryka Samolotów), po pewnym czasie zmieniono ją na BMW (Bawarska Fabryka Silników).

Przełomowym rokiem dla firmy okazał się 1923 – świat ujrzał wtedy legendarny motocykl BMW R32. Jednak pierwszy samochód produkowany przez BMW ukazał się dopiero w roku 1928 – model Dixi 3/15 był budowany na licencji Austin Seven. Dopiero BMW 303 z 1933 roku był w całości autorskim projektem marki – posiadał 6-cylindrowy silnik o pojemności 1,2 l.

Ogromny sukces i duże zyski BWM przypadły na lata 70. XX wieku. Przyczyniła się do tego premiera świetnego, pierwszego modelu Serii 5 – E12. W tej samej dekadzie ukazały się również pierwsze pojazdy Serii 3, Serii 6 oraz Serii 7. BMW wciąż kojarzy się z solidnością i luksusem, a samochody BMW słyną z niezawodności, praktyczności oraz ekskluzywnej estetyki.